goraDo wszystkich tych, którzy chcą wiedzieć jak poderwać dziewczynę przez Internet!

Jak Zdobyć Wymarzoną Dziewczynę Przez Internet Nawet Jeśli Teraz Nie Wiesz Co Do Niej Napisać?

okladka


Szkolenie: "Uwodzenie Przez Internet"
wraz z 5 bonusami dostaniesz za jedyne  97 złotych. 


Czytaj ten tekst....

Jeśli chcesz wiedzieć jak zdobyć wymarzoną dziewczynę przez Internet...

Jeśli założyłeś profil na portalu randkowym i… NIC…

Jeśli do tej pory Twoje podrywanie przez Internet polegało tylko i wyłącznie na bezsensownym wysyłaniu wiadomości do każdej dziewczyny, która Ci się podobała

Jeśli nie masz czasu na chodzenie po klubach, a w Twoim towarzystwie nie ma interesujących kobiet…

Jeśli w Twojej szkole/pracy jest dziewczyna z którą nie masz kontaktu, a  która Ci się podoba…

Jeśli dziewczyny, które do tej pory poznałeś nie spełniły Twoich oczekiwań

To ten poradnik jest dla Ciebie!

Jeśli któraś z opisanych powyżej sytuacji jest Ci znana, to koniecznie czytaj dalej!


Szokujące Fakty o Uwodzeniu w Internecie

- Szacuje się, że na różnego rodzajach portalach randkowych jest zarejestrowanych w Polsce około 3 500 000 osób (tak trzy i pół miliona). W samym portalu Sympatia.pl jest około 850 000 użytkowników.

- W najlepszych portalach randkowych większość użytkowników to… kobiety.

- W każdym mieście, wiosce są kobiety zarejestrowane na portalach randkowych, a to oznacza, że będziesz miał możliwość je tam poznać.

- Obecnie jest około 12 000 000 polskich użytkowników na Facebooku i około 8 000 000 na Naszej klasie. Innymi słowy na Facebooku/Naszej Klasie jest praktycznie każdy.

Nie muszę chyba nawet wspominać, że daje Ci to ogromne możliwości do poznania i szukania wymarzonej dziewczyny.

Tylko to sobie wyobraź. Nagle możesz poznać (i wiesz jak to robić) wymarzoną dziewczynę z Twojego miasta. Nie musisz kombinować, pytać znajomych, próbować ją poznać niby przypadkiem albo prosić o numer telefonu. Wystarczy, że masz Internet i wiesz…
"Jakich błędów nie popełniać
w zdobywaniu kobiety
przez Internet?"Błąd numer 1: Nie dopracowany profil

Jest to chyba najpowszechniejszy błąd. Niestety, ale 95% internetowych profili mężczyzn, wysyła jeden przekaz: „Jestem nieudacznikiem” albo „Jestem desperatem”

Problem tkwi w tym, ze wielu facetów nie przykłada specjalnej wagi, do swojego profilu. Wrzucają byle jakie zdjęcia, piszą byle jakie - najczęściej nudne opisy i myślą, że jakaś dziewczyna zainteresuje się nimi. Oczywiście po miesiącach bez jakiegokolwiek odzewu tracą nadzieję i stwierdzają, że portale randkowe nie działają.

Spójrzmy prawdzie w  oczy. Jeśli nie wiesz co powinno, a czego nie powinno być na profilu, to najprawdopodobniej sam sobie szkodzisz. Bez dobrego profilu nie masz nawet co liczyć, że dziewczyna się do Ciebie odezwie albo chociaż odpowie na twoją wiadomość.

 
Błąd numer 2: Beznadziejna pierwsza wiadomość

Kolejny błąd, który popełnia większość internetowych podrywaczy, to wysyłanie tych samych nudnych wiadomości typu:

- „Cześć, wygląda na to, żze mamy wiele ze sobą wspólnego. Poznamy się?” 
- „Cześć śliczna. Fajny masz profil. Zajrzyj na mój i jeśli jest tam coś co Ci się spodoba to daj znać”.
- “Jestem X moje zainteresowania, to X, Y, Z, jeśli chcesz mnie poznać, to napisz”, - 

Jeśli nie wiesz co pisać do dziewczyny, żeby ona zainteresowała się Tobą, to nici z podrywania przez Internet.

Błąd bumer 3: Brak wiedzy jak zainteresować dziewczynę na tyle, żeby przenieść znajomość z Internetu do rzeczywistości.

Nawet jeśli komuś uda się poznać dziewczynę przez Internet, to zwykle nic z tego nie wynika. Gadają przez GG albo Skype i nic więcej. Nie potrafią przenieść internetowej znajomości na wyższy poziom.

A przecież nie o to chodzi. Przecież Twoim celem jest zdobyć dziewczynę, a nie tylko gadać z nią przez Internet.


Pozwól, że powiem kilka słów o sobie...

Mój pseudonim to Uncle Uwo. Skoro czytasz ten tekst to pewnie znasz już mnie trochę. Pewnie czytałeś mój blog, dostawałeś maile, a może i nawet kupiłeś jedno ze szkoleń, które przez ponad 5 lat swojej działalności, wydałem.

Nie będę wspominał o tym jak dawniej miałem problem, żeby chociaż odezwać się do dziewczyny, nie wiedziałem o czym z nimi rozmawiać i wręcz panicznie bałem się, że któraś mnie odrzuci.

A Czy Ty Znajdziesz Wymarzoną Dziewczynę
Przez Internet?


Nie wiem jakiej dziewczyny szukasz, nie wiem ile masz lat. Nie wiem czy wolisz brunetki, blondynki, wysokie, szczupłe. Wiem za to jedno. Niezależnie gdzie mieszkasz (duże miasto, małe miasto, wieś, zagranica) w Twoim miejscu zamieszkania są kobiety, które możesz znaleźć na portalach randkowych.

Tak to prawda.

Na Facebooku jest praktycznie każdy. Na różnego rodzaju portalach randkowych są setki, jeśli nie tysiące kobiet z twojego miasta. Ta sama ładna kobieta, którą dzisiaj mijałeś w sklepie może mieć profil na portalu randkowym.Szkolenie:
"Uwodzenie Przez Internet"
jest podzielone na trzy części:Cześć 1: Magnetyczny Profil

Profil jest jednym z najczęściej ignorowanych elementów podrywania przez Internet. Wszyscy chą tylko wiedzieć, co pisać do dziewczyny. Niesetety same teksty w Internecie nie wsyatrczą. Jesli chcesz zdobyć dziewczyne, to musisz mieć dopracowany w odpowiedni sposób profil.

Dobrze napisany profil może spowodować, że kobiety same zaczną Cię podrywać!. Tak jest to możliwe. Musisz jednak wiedzieć, co pisać i jakie zdjęcia zamieszczać, aby Twój profil więc krzyczał do kobiety: „To jest atrakcyjny facet, którego szukasz!”


Cześć 2: Uwodzenie przez Internet

Zaraz po tym jak dopracujesz swój profil do perfekcji, przyjdzie czas na na to, żeby zagadać do dziewczyny. Jak to zrobić? W tej części opisuję wszystko, co dotyczy podrywania przez Internet. Poznasz gotowe tematy do rozmów, teksty wiadomości kopiuj/wklej, które możesz wysyłać dziewczynie.

Dowiesz się jak wziąć numer telefonu, GG i jak rozmawiać przez komunikatory internetowe i podrywać na Facebooku, Naszej Klasie i innych portalch społecznościowych. Inymi słowy dam Ci różne techniki i pokażę wszystko, co potrzebne do zdobycia dziewczyny.

Część 3: Przeniesienie znajomości poza Internet

Wszystko fajnie, ale przecież w uwodzeniu przez Internet nie chodzi o to, żeby być dobrymi znajomymi i wysyłać sobie maile. Dlatego w tej części pokażę Ci, jak przenieś internetową znajomość w normalne środowisko.

Pokaże Ci jak się umówić na pierwszą randkę. Powiem Ci gdzie najlepiej iść na randkę i co na niej robić.

Już Niedługo Poznasz:


System krok po kroku, jak stworzyć atrakcyjny profil (jak pisać teksty, jakie zdjęcia wrzucać), który sprawi, że dziewczyny same zaczną do Ciebie pisać.

Jak w swoim profilu pokazać najbardziej atrakcyjne dla kobiety męskie cechy charakteru, bez przechowalnia się? Poznaj proste techniki - co pisać - które podświadomie powiedzą dziewczynie, że jesteś facetem, jakiego szukała.

Co mówić i jak się zachowywać, aby w ciągu kilku rozmów zmienić się z nieznajomego faceta w kogoś, z kim ona chętnie się spotka na randce?

9 Najważniejszych zasad pierwszej wiadomości do dziewczyny. Przeczytaj je zanim napiszesz do dziewczyny cokolwiek inaczej ona może już nigdy się do Ciebie nie odezwać.

Zabójczy błąd, który 95% mężczyzn popełnia pisząc pierwszą widomość, a który niszczy ich szanse na jakąkolwiek odpowiedź. Jeśli zrobisz ten błąd, to nie masz na co liczyć.

Poznaj proste, ale niezwykle skuteczne techniki robienia zdjęć, które sprawią, że z przeciętnym wyglądem, wyróżnisz się na tle innych mężczyzn. Niesamowite efekty dodające Ci atrakcyjności można osiągnąć bez Photoshopa, wystarczy wiedzieć co i jak.

Jak dzięki sprytnej sztuczce w profilu, wyróżnić się spośród przeciętnych mężczyzn na serwisach randkowych. Gwarantuję Ci, że ten sposób sprawi, że wywrzesz na dziewczynie wrażenie i zapadniesz jej w pamięci.

6 największych błędów popełnianych podczas rozmowy przez Internet, które niszczą twoje szanse na zdobycie dziewczyny. Jeśli ich nie znasz, to najprawdopodobniej je popełniasz.

4 Technik wzbudzania zainteresowania w kobiecie podczas rozmowy przez Internet. Zastosuj te techniki, aby wyjść na pewnego siebie, zabawnego faceta, którego ona chce poznać w realu.

Krok po kroku, jak kiedy i co wziąć numer telefonu i umówić się na randkę.

10 prostych rad, jak w ciągu 24 godzin wyglądać dwa albo i nawet trzy razy lepiej na zdjęciach. To właśnie po zdjęciach na profilu dziewczyna będzie Cię oceniać. „Właściwe” zdjęcia pozwolą Ci zdobyć nawet bardzo ładną dziewczynę i to niezależnie czy jesteś przystojny czy nie.

10 najważniejszych zasad profilu atrakcyjnego dla kobiety. Nie znasz i nie przestrzegasz tych zasad, to nie łudź się, że jakaś dziewczyna do Ciebie napisze albo chociaż odpowie na Twoją wiadomość. No chyba, że jesteś bardzo przystojny.

Poznaj 4 rodzaje zdjęć, które muszą znaleźć się na Twoim profilu, jeśli chcesz prezentować się jako pewny siebie, zabawny mężczyzna, którym kobieta chce się zainteresować. Nie ważne jest tutaj jak wyglądasz ani ile ważysz.

5 najlepszych miejsc, gdzie możesz zabrać dziewczynę na pierwszą randkę. Wybór miejsca może zdecydować czy ona zgodzi się spotkać, czy nie.

4 sposoby, jak sobie radzić z problemami w rozmowie przez Internet. Dowiedz się, co zrobić, jeśli dziewczyna nie odpisuje albo nie angażuje się w rozmowę. Zobaczysz, że można wyjść nawet z najgorszych sytuacji.

5 sygnałów, że możesz zaprosić ją na prawdziwą randkę. Póki nie zauważysz tych sygnałów, to lepiej nie zapraszaj jej nigdzie, bo wyjdziesz na frajera.

Portale społecznościowe (Facebook, NaszaKlasa) a portale randkowe. Gdzie lepiej szukać dziewczyny i jakie strategie uwodzenia zastosować?

Poznaj sprawdzony sposób zapobiegania odrzuceniu przez Internet. Jeśli do tej pory żadna dziewczyna Ci nie odpisała, to najprawdopodobniej popełniasz te błędy. Dowiedz się czego nie robić, aby dziewczyna nie uważała Cię za kolejnego „frajera” jakich wielu.


I wiele wiele innych rad znajdziesz w szkoleniu:


okladka


A To Jeszcze Nie Wszystko!

Oprócz głównego szkolenia „Uwodzenie Przez Internet?” (145 strony i 151 minut) dostaniesz jeszcze 4 darmowe bonusy i jeden specjalny.


profilBONUS 1: "Magnetyczny Profil"

Dowiedz się jak krok po kroku napisać swój profil, żeby przyciągał do Ciebie kobiety.

Poznaj prosty system pisania opisów w profilu, żeby podobać się kobietom. Nie obiecuję, że dzięki temu poradnikowi Twoją skrzynkę zaleją setki maili, ale jestem pewien, na pewno stworzysz profil, który dopasowany jest do tego, czego kobiety szukają na portalach randkowych.

- Jakie są trzy najważniejsze części w profilu atrakcyjnego mężczyzny? Musisz poznać te trzy elementy i koniecznie zawrzeć je w swoim profilu.

- Trzy uniwersalne tematy, o których musisz  wspomnieć na swoim profilu, żeby dziewczyna pomyślała o Tobie: „Mamy ze sobą tyle wspólnego”.

- O czym pisać w profilu, żeby wyróżnić się z tłumu i pokazać się jako wyjątkowy mężczyzna, którego ona szukała?Najlepsze tematyBONUS 2: "Najlepsze Tematy Do Rozmowy Przez Internet"

Dowiedz się o czym pisać i mailować z dziewczyną przez Internet.

Oto zbiór tematów, pytań, anegdot dzięki którym będziesz miał o czym rozmawiać z dziewczyną, a ona zobaczy, że jesteś interesującym facetem.

- 8 uniwersalnych tematów do rozmowy z kobietą. Niezależnie czy piszesz maila czy gadacie przez komunikator internetowy. Oto przed Tobą uniwersalne i ciekawe tematy do rozmowy, które możesz wykorzystać w każdej chwili.

- 11 tematów o których nigdy nie powinieneś rozmawiać z dziewczyną przez Internet. Nigdy nie popełniaj tego błędu i nie rozmawiaj na te tematy, bo może to być wasza ostatnia rozmowa.


odpowiedz
BONUS 3: "Gwarantowana Odpowiedź?"


Ona nie odpisuje? Dowiedz się, co możesz zrobić, aby mieć pewność, że ona odpisze.

- Jakie teksty, tematy w opisie na profilu powodują, że dziewczyna, postrzega Cię jako kolejnego frajera, którego wiadomość zignoruje.

- Najważniejsze powody, dlaczego dziewczyna nie odpisuje na Twoje wiadomości.

- Jakie błędy powodują, że dziewczyna ignoruje Cię albo zbywa tekstami w stylu: „Dziękuje za wiadomość, ale nie umawiam się prze Internet” albo „Przykro mi, ale mam chłopaka”

- Co jest nie tak z Twoim profilem, że dziewczyny Cię ignorują i nie odpisują na wiadomości?


fotka 11/10BONUS 4: "Fotka 11/10"


Jak w ciągu 24 godzin wyglądać dwa albo trzy razy lepiej na zdjęciach?

Uważasz, że jesteś za: brzydki/gruby/chudy/niski/wysoki alby zdobyć wymarzoną dziewczynę. Poznaj sprytne sposoby, żeby wyglądać dużo atrakcyjniej na zdjęciach.

- Jaki jeden element musi być na 95% Twoich zdjęć, aby dziewczyna postrzegała Cię jako faceta, z którym będzie dobrze się bawić?

- Jak ubrać się do zdjęcia, żeby atrakcyjnie wyglądać, a jakich ciuchów unikać?

- 5 porad, jak możesz błyskawicznie odmienić swój wygląd bez wizyty u chirurga plastycznego.

kopiuj/wklej
BONUS Specjalny: "Kopiuj/Wklej i Podrywaj"


Oto zestaw gotowych tekstów na profil, pierwszych wiadomości do wysłania itd.  Innymi słowy masz tu wszystko, co jest potrzebne, żeby poderwać dziewczynę przez Internet.
Podsumowując Oto Co Dostaniesz:

Zestaw Który Dostaniesz Zawiera:
Szkolenie "Uwodzenie Przez Internet?"
Wersja Audio: 151 minut Ebook: 145 stron
Bonus 1: "Magnetyczny Profil"
Bonus 2: "Najlepsze Tematy Do Rozmowy Przez Internet"
Bonus 3: "Gwarantowana odpowiedź"
Bonus 4: "Fotka 11/10"
Bonus Specjalny: "Kopiuj/Wklej i Podrywaj"

gwarancja

DAJĘ Ci 100% Gwarancję satysfakcji

Jeśli w ciągu 365 dni od dnia zakupu szkolenia: „Uwodzenie Przez Internet” nie będziesz z niego zadowolony, to zwrócę Ci pieniądze! okladka
Wszystko dostaniesz za jedyne 97złotychplatnosci
 

Pozdrawiam
Uncle Uwo

 Kontakt | Strona główna  Polityka Prywatnosci i Regulamin

dol